Odśwież wspomnienia!

Przegraj swoje stare kasety video na nowoczesne nośniki. Przeniesiemy Twoje wspomnienia, tak abyś mógł cieszyć się nimi przez kolejne lata!

Przegrywamy kasety VHS, S-VHS, VHS-C, MiniDV, Hi8, Digital 8 i Video 8.
Przegrywanie z kaset na płyty DVD
CENNIK
Rodzaj kasety Cena
VHS, S-VHS - 1-godzinna
40 zł
VHS, S-VHS - 2-godzinna
55 zł
VHS, S-VHS - 3-godzinna
70 zł
VHS, S-VHS - 4-godzinna
85 zł
VHS-C, MiniDV, Hi8, Digital 8, Video 8
40 zł*
Usługa ekspresowa**
30 zł
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Kasety przegrywamy na płyty DVD i/lub w formie pliku cyfrowego. Nie pobieramy dodatkowych opłat za płytę DVD. Plik cyfrowy przekazujemy na dysk przenośny (np. pendrive). Istnieje możliwość dostarczenia własnego pendrive'a lub nabycia go u nas. Prosimy jedynie o określenie preferencji przy oddawaniu kaset - czy chcą Państwo tylko płytę, jedynie plik cyfrowy, czy też obie opcje.

 

Jeśli zdecydują się Państwo przynieść własny pendrive, upewnijcie się, że posiada on wystarczającą ilość wolnego miejsca. Plik z jednej kasety może zajmować nawet do 7 GB, szczególnie w przypadku najdłuższych nagrań trwających 4 godziny.

Czas oczekiwania to 4-8 tygodni. Dlaczego tyle? Czas przegrywania kasety jest dłuższy od czasu jej trwania, przykład: kaseta 3-godzinna przegrywa się 3 godziny, a do tego doliczyć trzeba czas obróbki. Wiele kaset jest zabrudzonych, przez co musimy przegrywać je po kilka razy. Pozostawiona kaseta trafia do kolejki zamówień. Aby ominąć tę kolejkę udostępniliśmy usługę ekspresową**.

* Cena za sztukę dotyczy standardowych kaset trwających do 2 godzin. Niekiedy zdarza się, że kaseta jest nagrana w trybie Long Play (LP) – w takim wypadku cena zależna jest od czasu trwania kasety – obowiązuje cennik jak dla kaset VHS i S-VHS.

** Usługa ekspresowa – zlecenie zostanie zrealizowane w ciągu kilku dni roboczych, z pominięciem standardowej kolejki zamówień. Usługa dla jednej kasety. W przypadku pozostawienia większej ilości kaset, usługę należy dokupić do każdej kasety osobno.