ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW W KIELCACH

Zdjęcia dowodowe i paszportowe wykonujemy szybko i profesjonalnie. Nasza oferta to między innymi zdjęcia paszportowe, legitymacyjne, do karty pobytu, wizy, dyplomowe, do prawa jazdy i wiele więcej! Już w 10 minut wykonamy fotografię, obrobimy (w cenie zawarty jest podstawowy retusz zdjęcia), i wydrukujemy Twoje zdjęcia. Nasze fotografie spełniają wszystkie obowiązujące wymogi.
SZCZEGÓŁY

Zdjęcia do dowodu i paszportu w Kielcach

Teraz tylko 40 złotych za 6 sztuk!

Co musisz wiedzieć?

Od lat zajmujemy się wykonywaniem zdjęć dowodowych i paszportowych, dlatego nie musisz znać obowiązujących wymogów – o wszystkim poinformuje Cię doświadczony fotograf. Na miejscu będziesz mieć czas na ułożenie fryzury – udostępniamy lustro dla klientów.

Zdjęcia do dowodu i paszportu nadają się także do prawa jazdy. Pamiętaj jednak, że w przypadku tych wszystkich trzech dokumentów obowiązuje zasada sześciu miesięcy (zdjęcie nie może być starsze niż pół roku).

Jak przygotować się do zdjęć?

W przypadku zdjęć do dowodu osobistego i paszportu nie ma wymogów dot. ubioru. Powinieneś(aś) wiedzieć, że zdjęcia te są obcinane mniej więcej na wysokości szyi – w związku z czym elementy ubioru mogą nie być widoczne na gotowym dokumencie, dlatego nie musisz przejmować się ubiorem.

Okulary i soczewki kontaktowe są dozwolone, jeżeli nosisz je na codzień, jednakże zalecamy zdjęcie ich do zdjęć. Pozwoli to uniknąć potencjalnych komplikacji w urzędzie oraz zaoszczędzi czasu podczas samego fotografowania – będziemy musieli dodatkowo ustawić lampy tak, aby nie odbijało się w nich światło.

Dodatkowe zalecenia, które mogą okazać się przydatne:

  • Zalecany brak biżuterii (łańcuszki, kolczyki),
  • Włosy nie mogą zachodzić na twarz,
  • Naturalny wyraz twarzy na zdjęciu (uśmiech nie jest dozwolony),

Wykonanie zdjęcia do dowodu osobistego i paszportu, obróbka oraz wydrukowanie zajmie około 10 minut.

Czy wykonujemy zdjęcia dzieci?

Tak. Dla dzieci poniżej 5. roku życia przewidziano wiele ustępstw w wymogach.

Jak do nas dotrzeć?

Kliknij w przycisk poniżej, aby sprawdzić adres i godziny otwarcia!

CENNIK
Usługa Cena
Zdjęcia do dokumentów - 6 szt.
40 zł
Dodatkowe 4 szt.
+ 10 zł
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Na życzenie klienta przekazujemy plik w wersji elektronicznej. Możemy również dostosować go do podanych wytycznych, np. ustawienie wysokości i szerokości w pikselach czy wybór innego formatu niż .jpg. Plik cyfrowy przesyłamy mailowo lub wgrywamy na pamięć przenośną (np. pendrive) dostarczoną przez klienta - bezpłatnie. Możemy również taki plik nagrać na naszą płytę - koszt 7 zł.